Duchovní léčba třináctých komnat

Základy psychoterapie – meditační techniky – léčivé imaginace – jak mít rád sám sebe

Praktický sebepoznávací a transformační seminář

Srdečně zveme na cyklus sebepoznávacích workshopů s psychoterapeutkou Mgr. Lucií Polákovou. Během těchto setkání se naučíte nejprve teoreticky a poté i prakticky pracovat se svým Stínem, odhodit staré emoční vzorce, chránit svůj osobní prostor a znovu nastartovat ozdravné tělesné procesy, aby byla znovu nalezena rovnováha a cesta ke Světlu. Během seminářů budeme vycházet jak z klasické psychoterapie (Rodgers, Jung, kognitivně - behaviorální přístup, holistický přístup), tak i z mentálního léčení, autogenního tréninku, arteterapie a duchovní léčby. Semináře na sebe nenavazují, čili můžete se přidat i v průběhu :-)

Kde a kdy: Celodenní workshopy budou probíhat v Brně, Josefská 15, 2.patro, od 10,oo do cca 18,oo hod. V roce 2018 nás čekají následující soboty, na které se můžete přihlásit u Jany Jiříčkové (kontakt viz níže):

  • 10. února 2018 - Mentalhealing a Cesta posvátného býka (duchovní cvičení na základě posvátného textu z 9. století)

+ možnost přidat další lekce dle zájmu kurzistů

. S sebou: notýsek na poznámky, psací potřeby, pastelky a blok, pohodlné oblečení, co je vám příjemné - tady budete sami sebou…  Přirozenost je také cestou k vnitřnímu míru! Pauza na oběd. Čaj, káva v ceně.  

Přihlášky:  jirickovajana@gmail.com     Dotazy na tel: 777 050538, Jana Jiříčková

Cena: 1000,- Kč/os/den.  Počet míst je limitován.