Astrologie a prognózy

Praktický celodenní sebepoznávací seminář pro začátečníky a mírně pokročilé

Solární a lunární horoskop – tranzity – progrese – ukázkové horoskopy

8 - 9. září 2018 (od 10 - 18 hod) Ke Skalce 37, Jihlava

"Když se narodíme, přicházíme samostatně do styku s nebeskými silami, a ač jsme po celý život pod jejich vlivem, je první okamžik nejsilnější a má největší význam pro naši povahu."
 

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo: Žádný významný státník či vládce se neodvážil začít nějakou činnost, postavit významnou stavbu anebo uzavřít sňatek bez příznivého „naklonění“ hvězd. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychoterapií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe.

Příspěvek:  2000,- Kč (v ceně je pitný režim, káva, čaj zdarma, malé občerstvení po oba dny). Bližší informace a přihlášky:  776 791 938 nebo info@arche-centrum.cz

Seminář probíhá v podkrovních prostorách Arché centra (Ke Skalce 37, Jihlava). Připraveno pro Vás bude malé občerstvení a pitný režim zdarma (káva, čaj, čokoláda, melta), na oběd je možné si nechat přivézt pizzu anebo dobrotu z vlastního domova. Není možné zde jídlo ohřát, k dispozici je pouze rychlovarná konvice. Doporučujeme přinést si vlastní notýsek na poznámky, psací potřeby popř. notebook a nezapomeňte na datum, hodinu a místo Vašeho narození!!!!

Výuka bude probíhat názorně, jelikož máme k dispozici velkou obrazovku, na které si budeme ukazovat vzorové horoskopy. K vytvoření radixu (horoskopu narození) potřebujete vždy údaje o vašem narození, které se dají zjistit i zpětně v místě narození (nemocnice, porodnice, matrika), a to za malý poplatek. Je možné používat diktafon a vše si nahrávat. Během semináře bude dost prostoru také pro vás a vaše otázky či postřehy. Těšíme se na setkání s vámi!

V centru je možné přespat pro účastníky semináře za 100,-Kč, k dispozici je sprcha, wc a kuchyňka s rychlovarnou konvicí. Spacáček a karimatku si prosím přineste vlastní, polštářků je zde dost