Astromedicína (Zlín)

Zdravotní predispozice podle datumu narození – energetické dráhy v horoskopu -  zděděné aspekty

19. ledna 2019 od 14 – 20 hodin Centrum Jiný svět (Osvoboditelů 484, Zlín)

"Když se narodíme, přicházíme samostatně do styku s nebeskými silami, a ač jsme po celý život pod jejich vlivem, je první okamžik nejsilnější a má největší význam pro naši povahu."

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychologií. V horoskopu narození je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe.

Vaše zdraví Vám v tomto životě ukazuje stav Vaší psychiky, takže jednotlivé orgány jsou zrcadlem našich postojů, myšlenek i emocí a citů. Někdy se příčina onemocnění objeví také v podobě rodinného zatížení či jako nevyřešený úkol z minulosti. Zdravotní výklad tvoří významnou součást horoskopu narození. Během semináře se naučíte základy astromedicíny pro praktické použití, zděděné zdravotní aspekty v horoskopu, a naučíte se rozpoznávat i slabé energetické dráhy.

Cena: 800,- Kč (v ceně je malé občerstvení a skripta). S sebou si prosím přineste své datum, hodinu a místo narození. Učit se budeme na vašich i vzorových horoskopech.

Přihlášky a bližší informace: lucie.jih@centrum.cz nebo na tel. 776 791 938.