Astropsychologie pro začátečníky

škola tradiční evropské a indické astrologie pro začátečníky a mírně pokročilé s důrazem na životní úkol duše, partnerské vztahy, rodové linie, zdraví a dračí uzly
23 - 24. února 2019 v ARche centru (Ke Skalce 37, Jihlava, podkroví)
 

"Když se narodíme, přicházíme samostatně do styku s nebeskými silami, a ač jsme po celý život pod jejich vlivem, je první okamžik nejsilnější a má největší význam pro naši povahu."

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo: Žádný významný státník či vládce se neodvážil začít nějakou činnost, postavit významnou stavbu anebo uzavřít sňatek bez příznivého „naklonění“ hvězd. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychologií.

V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. 

Cena: 2200,- Kč. Během kurzu je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) – nutno nahlásit předem – za 100,- Kč. Během víkendu bude možnost kávy nebo čaje zdarma po oba dny, také malé občerstvení. V ceně jsou také skripta a tisk vlastního radixu. Výuka se koná v sobotu od 10 – 18 hodin a v neděli od 9 – 16 hodin. K dispozici budeme mít velkou obrazovku, na které vše potřebné uvidíte. 

Přihlášky a další informace na tel. 776 791 938 nebo na emailu lucie.jih@centrum.cz

www. arche-centrum.cz