Nikdy není pozdě na šťastné dětství (Brno)

 aneb najdi ztracenou část své duše

 Skupinová terapie zaměřená na léčení vnitřního dítěte a rozvoj vlastního jedinečného potenciálu

Rozpouštění vnitřních zranění – nalezení cesty ke šťastnému životu – Zdroje síly – šamanský kruh – rozpouštění strachů a starých vzorců chování - uzdravení rodových energií

Práce s vnitřním dítětem je velice jemnou a citlivou cestou do vlastního nitra, kam se obvykle nedíváme, jelikož je to buď příliš bolavé anebo nepříjemné. Často tak popíráme sami sebe a máme sklony jednat podle zažitých vzorců chování, které do nás vložila společnost včetně naší rodiny. Tím, že dlouhá léta popíráme své skutečné sklony, své touhy a sami sebe, bývá obtížné, znovu najít cestu ke své autenticitě. Uvědomit si, kdo skutečně jsme a co je načase odložit. Žijeme v neustálém teď, v přítomnosti, kterou můžeme změnit svým rozhodnutím a tím, že opustíme minulost. Vydejme se spolu na dobrodružství, které bude chtít zpočátku notnou dávku odvahu, protože si budeme muset nejprve přiznat skutečné pohnutky našeho chování (včetně starých bolestí, strachů a potlačených radostí). Terapeutická skupina je uzavřená skupina, která se bude scházet vždy jednu sobotu v měsíci. Seminář bude probíhat v kruhu. Pracovat budeme i ve dvojicích nebo menších skupinkách, kombinovat psychoterapii a arteterapii. Hlavním účelem je společné sdílení životních příběhů a hledání Světla a pozitivních hodnot, dále rozpuštění starých bloků, odpuštění a nastartování nového života.

Kdy:  - 6. říjen 2018 – Starobrněnská 15 
- 10. listopad 2018 – Kounicova 43
- 8. prosinec 2018 – Kounicova 43 
- 12. leden 2019 – Hybešova 65 a 

Přihlášky: jirickovajana@gmail.com
Přihláška je platná po uhrazení zálohy. Cena : 1250 ,- Kč  den. Záloha á 250,-Kč/den, na účet 178207332 / 0300, do zprávy jméno, telefon. Zvýhodněná cena á 1050,-Kč/den v případě, že se hlásíte na celý cyklus, pak je záloha 600,-Kč/na 4 soboty. Doplatek před konáním semináře. 
Více info před zahájením mailem přihlášeným účastníkům. V ceně je čaj, káva, malé občerstvení. Přineste si prosím blok a psací potřeby, pohodlné oblečení. Výtvarné potřeby jsou v ceně (arteterapie).

Když věnujete svému vnitřnímu dítěti pozornost, když je přijmete a dovolíte mu naplnit jeho touhy a potřeby, nemusíte dělat nic jiného