Psychologie barev

význam jednotlivých barev a jejich kombinace – rychlá diagnostika těla i duše – test temperamentu - barevné osobnostní testy 

Pátek 25. května 2018 od 16 - 21 hodin v Arché centru (Ke Skalce 37, Jihlava, 2. patro - podkroví)

Barvy jsou síly, které na nás vždy a všude silně působí, a tak mohou silně ovlivňovat naše myšlení a cítění. Na semináři se dozvíte, jak mnoho nás barvy v našem světě i v naší psychice ovlivňují, a to nejen v našem prožívání, chování a jednání, ale např. i na našem oblečení, v našem bezprostředním okolí či v našem duchovním i fyzickém těle. Seznámíte se s tím, jak my můžeme ovlivňovat pomocí barev svět kolem nás, budeme se potýkat s významy jednotlivých barev, seznámíte se zdravotní diagnostikou těla a duše pomocí podvědomé řeči barev. Vyzkoušíte si také test temperamentu za pomoci čtyř barev podle M. Lüschera.

Příspěvek: 500,- Kč (Přineste si prosím vlastní oblíbené pastelky, čím více barev tím lépe :-), blok na kreslení, příp. podložku, polštářek na sezení). V ceně jsou skripta a malé občerstvení. Seminář vede arteterapeutka a psychoterapeutka Mgr. L. Poláková. Přihlášky a bližší info také na tel. 776 791 938. 

www.arche-centrum.cz