Mentalhealing a psychometrie

Za tuto metodu děkuji velice Clemensi Kubymu, díky jehož knihám a později i semináři jsem našla velice jemnou a přirozenou cestu k léčení naší duše, aniž by bylo nutné ihned sáhnout k regresi pro vyřešení našich současných problémů a nemocí. Podobně jako při regresní terapii vycházíme z toho, že lidská duše má schopnost pamatovat si veškeré zážitky a zkušenosti z minulosti, které jsou v naší geniální paměti dokonce chronologicky uspořádány. V této paměti je uloženo vše, čím jsme si prošli od začátku naší samostané existence na Zemi či v jiných světech ve Vesmíru. Problém spočívá v tom, že vědomě využíváme pouze kolem 6% našeho mozku, vše ostatní je bezpečně uloženo v našem podvědomí, které je chráněno jakousi "záklopkou". Ochrana před podvědomým obsahem naší duše je na místě, jelikož spousta z našich minulých prožitků je nepříjemných či traumatických, a pokud bychom o nich věděli, mohly by nám tyto obsahy bránit v běžném životě. Je to v podstatě ochrana, umožňující nám plnohodnotný život v přítomnosti. Tyto potlačené vzpomínky je možné během  mentálního léčení dostat do vědomí, abychom je zpracovali, přijali jakou součást naší vlastní minulosti, a pak se s nimi nakonec vyrovnali. Cílem je pochopení a odstranění nahromaděných obtíží, které se mohou u nás vyskytnout i po velmi dlouhé době od jejich vzniku.

Všichni máme v sobě samoléčící sílu, kterou můžeme využít pro plnohodnotný a zdravý život. Jsme pány svého osudu, pány svého zdraví! Vyléčení leží v nitru každého člověka, stačí převzít zodpovědnost za svůj život, spojit se svou duší (intuicí) a pochopit principy, které způsobují v našem životě problém, starosti a nemoci. Máme-li odvahu se vyléčit a uvědomíme si svou vnitřní sílu, stane se nám tak, jak myslíme a cítíme...

Během mentálního léčení není nutné ležet jako při klasické regresní terapii, vše se odehrává v sedě před Vaším vnitřním zrakem. Jako po nitce s uzlíky se vracíme nazpět k hlavní příčině problému, zároveň sledujeme, co se odehrává v našem těle a které bloky se hlásí, že chtějí uzdravit. V místě, kde cítíme problém, ihned vyvstává příčina, kterou vidím já stejně jako Vy. Pokud klient není schopen z jakéhokoli důvodu této introspekce (vidí např. stále jen černo nebo "nic"), pracuji místo něj. Vidím do jeho těla a skrze sebe přijímám informace o tom, co se v psychice či těle kdysi odehrálo a co je potřeba napravit. Tak se mi např. stává, že v sobě cítím bodavou bolest v místě, kde u klienta došlo v minulosti k bodnému zranění, choulím se do klubíčka, byla-li příčina ve stavu embrya v maminčině bříšku, vidím či slyším slovo Válka - bolest - strach....atd,  které jsou příčinami problémů. S těmito informacemi pak dále pracujeme i ve vědomí a nakonec vše poléčíme Světlem.

Psychometrie značí praktické využití naší intuici skrze napojení se na energie, které jsou všude kolem nás. V běžném životě nám psychometrie umožní nacítit se na energie člověka, s nímž jednáme, a to buď na dálku anebo skrze jeho předmět či fotku. Informace, které k nám tímto způsobem přijdou, jsou buď ve formě obrazů, pocitů, slov, myšlenek, anebo vzkazů či dokonce obrazů z minulých životů. Vždy se jedná o energie, které si tento člověk nese ve svém nitru, ať si to uvědomuje nebo ne.

Milí přátelé, tím, že si projdete tímto léčením, jste schopni jej pak praktikovat sami u sebe i u svých bližních! Postup je velmi jednoduchý a zvládnete jej, kdykoli budete potřebovat :-) Na léčení někdy stačí hodinka, jindy dvě nebo tři. Záleží na tom, kolik vrstev se v daném problému ukrývá. Jelikož máme jako lidé schopnost, neustále opakovat své chyby a tělo si taktéž pamatuje, kdy v minulosti a na základě jaké události vznikla nemoc, psychický blok či jiný problém, lze touto metodou rozpustit vícero vrstev naráz.

U jedné klienty jsme např. léčili chronické onemocnění průdušek, které trvalo už téměř rok a nazabíraly na něj žádná antibiotika ani jiné léky (včetně bylinných praparátů). Přestože paní tvrdila, že v daném místě nic necítí, žádné emoce ani vzpomínky, že má jen "černo" ve svém těle, viděla jsem zřetelně napsaná slova MAMINKA - SMUTEK - ÚNAVA - ÚNAVA - ÚNAVA - LÍTOST - (pak menšími písmeny) MANŽEL - DĚTI - ÚNAVA. Zároveň jsem cítila bolest nejen na plicích, zvláště na pravé, ale i na srdci. Paní mi potvrdila, že tam ji to pobolívá také. Příčinou byla péče o starou nemocnou maminku, která této ženě zabírala veškerý čas a energii a byla už zkrátka unavná. Nikdo jiný z rodiny se ke staré ženě nehlásil, vše bylo jen na ní. Není divu, že její tělo už začalo na tuto zátěž reagovat. Po společném hledání možných řešení jsme došli k závěru, že je potřeba zodpovědnost rozdělit na více lidí v rodině, včetně dospělých dětí a manžela, kteří se v rodině také chovali pouze jako "konzumenti" využívající starostlivosti a péče této ženy, aniž by v domácnosti cokoli pomohli.

Jsem samoléčící, nádherná a božská bytost, nesoucí ve svém nitru celý Vesmír i cestu k uzdravení. Žijme tedy s láskou a úctou ke všem bytostem, také k sobě, vždyť i v nás je Bůh