Přepis duše (vhled na dálku)

V našem podvědomí jsou uloženy všechny informace o naší duši - minulost, přítomnost i budoucnost. Vše se zde děje najednou. Vše se odehrává jako Božská hra ve věčném teď. Intuice je projeveným jazykem naší duše a je zároveň její přirozeností. Pomocí intuice dokážeme naslouchat sami sobě i potřebám ostatních bytostí, jelikož na úrovni podvědomí jsme všichni propojeni. Pokud se rozhodneme naslouchat své intuici, je zapotřebí obrátit svou pozornost dovnitř a jen tiše naslouchat. Intuice se projeví jako myšlenka, pocit, obraz nebo slovo. Může být zpočátku velice jemná, později však velmi zřetelná a jasná. Nepodceňujme tento hlas duše, který hovoří pravdu a který nás vede k harmonii s Vesmírem a zároveň k uskutečnění našeho pozemského života. Intuice nám ukazuje, kterak žít v Lásce a štěstí na této Zemi, tak, aby zároveň všechny bytosti byly šťastné. Intuice nás vede do našeho duchovního srdce a k Poznání.

Přepis duše je na papír přepsaný životní úkol Vaší duše. Pokud je to nutné, nahlížím do Vašeho karmického horoskopu, proto potřebuji také Vaše datum, hodinu a místo narození. Nejlepší samozřejmě je, pokud sami dokážete naslouchat své duši a řídit se jejími radami. Intuice je vlastní všem lidem, jen jsme se jí odnaučili důvěřovat a necháváme více promlouvat rozum.

Nic v tomto životě není náhoda a vše je jen vyzářením Vaší vlastní duše. Svět je Váš. Změníte-li sebe, změníte také svět a podmínky, ve kterých žijete. Váš partner je jen odrazem Vašeho nitra a Vašeho vnitřního nastavení (které často vychází z generací před Vámi a z minulých životů). Nebojte se naslouchat své duši a jejím potřebám. Vše se změní, ale především se změníte Vy! Stanete se laskavějšími a citlivějšími k ostatním i sobě.V poselství se často objevují informace o Vašich minulých životech a rodových zátěžích. Vždy píšu zdravotní obraz a čemu ve vašem těle věnovat pozornost, kde je málo energie a co poléčit. Objevují se mi také příčiny těchto problémů.

O přepis Vaší duše můžete požádat na emailu lucie.jih@centrum.cz. Připojte prosím Vaše datum popř. i hodinu a místo narození. Cena přepisu je 600,- Kč (nebo 23 Euro).

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Poselství je obvykle na stránku A4. Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

   FIOBCZPPXXX